Programy na zlecenie

Witaj w serwisie Programowanie na zlecenie

Potrzebujesz autorski program na zamówienie? Świetnie trafiłeś! Nazywam się Krystian Broniszewski, aby zaprezentować się z jak najlepszej strony pozwolę napisać kilka słów o sobie:

Programowanie delphi

Swoja przygodę z programowaniem rozpocząłem w wieku 12 lat, kiedy napisałem swój pierwszy program komputerowy. Moja Nauka programowania w tamtych czasach była dosyć utrudniona. Nie miałem nikogo kto mógłby mi udzielić korepetycji z programowania, a w dodatku dostęp do internetu był prawdziwym rarytasem. Uczyłem się więc sam z książek. W ciągu 6 miesięcy udało mi się opanować swój pierwszy język programowania jakim był Delphi, zwany inaczej Object Pascal. Przez następne lata udoskonalałem swoje umiejętności, jednak to programowanie w delphi stało się moją prawdziwą pasją. Uważam że język ten w porównaniu do C++ jest znacznie szybszy(kompilacja przeciętnego programu trwa kilka do kilkudziesięciu sekund, gdzie programując w C++ trzeba czekać kilka do kilkudziesięciu minut). Ponadto stwierdzam że niesie równie duże możliwości co inne języki programowania jak C, C++, Visual Basic...

Zaprogramowane programy delphi mają też niestety pewną wadę: ich rozmiar jest nieco większy niż aplikacje napisane w innych językach programowania. Pusty program w delphi 7 zajmuje ok 347kB, gdzie taka sama aplikacja pisana w C++ może ważyć jedyne 22kB. Ale myślę że w dzisiejszej epoce pojemnych dysków twardych nie stanowi to większego problemu. Programowanie na zamówienie jak C++ nie stanowi dla mnie żadnej bariery - różnica jest tylko w składni. Mogę to porównać do różnicy występującej w języku polskim i słowackim. Aczkolwiek ze względu na przywiązanie od czasów dzieciństwa preferuję pisanie programów na zlecenie w Delphi.

Studia programowanie

Pomijając pisanie programów na zamówienie udzielam także korepetycji. Często piszę programy na zaliczenie sesji dla studentów. W mojej ofercie znajdziesz usługę studiowanie przez internet. Polega to na tym iż umawiam się z Tobą na skype i tłumaczę wybrane zagadnienia których nie rozumiesz w sposób prosty i zrozumiały z poczuciem humoru.

Inną ciekawą usługą jest sesja online. Jeśli nie nauczyłeś się na sesję albo nie jesteś pewien swoich umiejętności pomagam studentom podczas sesji. Ustalamy wówczas spotkanie na chacie(dostępnym na tej stronie) i podczas sesji lub egzaminu przepisujesz mi swoje pytania a ja je rozwiązuję. Możemy się także umówić na skype, lub gg, a w ekstremalnych warunkach wysyłam Ci rozwiązania MMS'em na Twój telefon komórkowy. Warunkiem tej usługi jest, abyś poinformował mnie przynajmniej jeden dzień przed egzaminem.

Wykształcenie

Obecnie z wykształcenia jestem informatykiem. Posiadam też liczne certyfikaty i osiągnięcia o których możesz przeczytać w zakładce: o mnie.