Kilka prostych programów part. 3

Prosta gra komputerowa typu "ping".


Kompresor upx. Podobnie jak gadacz z interii jest to graficzna nakładka i niewygodny tekstowy programu UPX. Zamiast pisać polecenia z linii wiersza poleceń wygodniejszym rozwiązaniem dla wielu użytkowników(nawet dla mnie) są właśnie tego typu graficzne nakładki!Lista otwartych okien. W sumie program po prostu znajduje uchwyty THandle otwartych okien w systemie Windows i wyświetla je. Również nie mam pojęcia do czego zleceniodawcy taki program :)Pobieracz uchwytów nad kursorem myszy.

Prosty szyfrator plików

Tester nicków - sprawdź co znaczy Twoje imię :) Papier, kamień nożyce - W sumie nic spektakularnego. Losowo za pomocą TRadom komputer wybiera ruch analizując z ruchem użytkownika, wyświetlając komunikat o zwycięstwie lub porażce!
Rozbudowany szyfrator plików!


Prosta webbaza. Używałem jej często za czasów kiedy dyskietki były powszechnie stosowanym środkiem do zapisywania plików, a ja nie posiadalem jeszcze długie lata internetu. Pendrive 128mb był natomiast rarytasem!
Budzik. Możliwośc ustawienia alarmu dźwiękowego, komunikatu tekstowego, wyłączenia/restartu pc, otworzenia określonego pliku itp...Wygaszacz ekranu - krzywe beziera. Moze nie wygląda tak imponująco jak ten w Windowsie, jednakze miałem wtedy 13 lat i nie umiałem jeszcze tak sprawnie programować